Bohaterowie

✦Alexandriase Ross✦

(Elle Faning)

Czarna owca Slytherinu. Rudowłosa choleryczka o wielkim sercu. Chciałby znaleźć w swoim życiu spokój, bezpieczeństwo, zrozumienie, a przede wszystkim miłość (i nie chodzi tutaj o miłość partnerską). Chciałaby mieć rodziców, których los odebrał jej w dzieciństwie. Nienawidzi kłamstwa. Dla osób, na których bardzo jej zależy, gotowa jest zrobić wszystko. Cała reszta świata jest nieważna. Czasami zbyt ambitna, zbyt się wszystkim przejmująca. Sztukę ukrywania głębszych emocji opanowała do perfekcji. Szalenie doświadczona i mądra życiowo. Przyzwyczajona do nakładania maski zimnej i zobojętniałej na wszystko. 

Hermiona Granger

(Emma Watson)

Najlepsza przyjaciółka i kompanka. Nie trzeba wspominać o niepodważalnej inteligencji tej młodej, szalenie zdolnej czarownicy. Niezwykle empatyczna i uczuciowa. Alexandraise traktuje jak swoją siostrę, jednak jedno wydarzenie doprowadza do tego, że Gryfonka przestaje już ufać swojej przyjaciółce. Serce podpowiada, że Ross jest niewinna, jednak zdrowy rozsądek nakazuje, aby jak najszybciej zakończyła relację, jaka kiedykolwiek łączyła obie dziewczyny.

✦Anne Rosier✦

(Tilda Swinton)

Nowa nauczycielka mugoloznawstwa, która wywołuje w Hogwarcie niemałe poruszenie. Kobieta pełna kontrastów; posiada swoje zdanie, którego uparcie broni na każdym kroku i nie pozwoli sobie w żaden sposób wejść na głowę. Niezwykle charyzmatyczna i przebojowa. Jedno spojrzenie jej bursztynowych oczu, potrafi zwalić z nóg niejednego.Nigdy nie musiała podnosić głosu w czasie prowadzonych przez nią zajęć. Uczniowie twierdzą, że jest zaginioną żoną profesora Snape'a, jednak nikt nie wie o drugim życiu kochanej pani profesor, w którym jest kochającą matką oraz żoną w tak uwielbianym przez nią mugolskim świecie. Ponadto kocha dobrą czarną kawę, bez której nie potrafi się obejść.

Draco Malfoy

(Tom Felton)

Draco Malfoy dojrzał, i to nie ulega najmniejszej wątpliwości.Czasy, w których przyszło mu żyć, przyczyniły się do tego, że z wiecznie zasłaniającego się swoim ojcem chłopca, wyrósł na pewnego siebie i racjonalnie myślącego. To nie czas na głupie żarty i ciągłe zwracanie na siebie niepotrzebnej uwagi. Draco musi być ostrożny i uważny. Od tego zależy, czy niegdyś wielki ród Malfoy'ów wróci na szczyt.

✦Severus Snape✦

(Alan Rickman)

Severus Snape skrywa wiele tajemnic. Jednej z nich strzeże najlepiej, jak tylko potrafi. Perfekcjonista jakich mało. Wydawać by się mogło, że nie ma takiej rzeczy, której by nie sprostał. Okazuje się jednak, że ma jedną słabość.

✦Geraldine Selwyn✦

(Jessica Chastain)

W trakcie tworzenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy