Przeczytaj mnie

Świat Harry’ego Pottera od zawsze był dla mnie bardzo ważny. Uciekałam do niego, kiedy przeżywałam trudny okres. Ten niezwykły świat magii jest idealnym miejscem dla osób nieco zagubionych, takich, które chciałyby się odciąć od szarej i przykrej rzeczywistości.

Jeszcze parę lat temu pisanie oraz czytanie fanfiction było moim hobby. Można powiedzieć, że nie mogłam bez tego żyć. To było jak uzależnienie. Jednak któregoś dnia wypaliłam się. Pomysły wyparowały z mojej głowy, wena porzuciła, a chęć czytania Waszych opowiadań, umarła.

Chyba powracam do łask…Chciałabym ponownie odciąć się od tego wszystkiego, co mnie otacza. Chciałabym ponownie spotkać się z moimi ulubionymi bohaterami. Chciałabym również wnieść coś od siebie.

Książki o Harry’m Potterze to nie tylko walka o czarodziejski świat i zgłębianie jego tajników. Te książki idealnie odzwierciedlają ludzkie relacje, nasze relacje i uczucia, które dla mnie są najważniejsze. Ukazują cenne wartości, którymi powinniśmy się kierować i obalają wszelkie stereotypy.

W swoim nowym opowiadaniu pt. „Niczyja” chciałabym przede wszystkim skupić się na relacjach. Nie wiem, czy będę trzymała się kanonu ale jedno wiem na pewno – chciałabym aby pisanie tego fanfiction sprawiało mi przyjemność. Nie chciałabym robić czegoś, aby w pełni zadowolić innych. Dlatego nikt nie jest zobowiązany do czytania tego. Jeśli komuś się to spodoba, to fajnie, jeśli nie, to okej. Rozumiem to.

Będzie Severus, którego zawsze kochałam, będą czasy Świętej Trójcy, będą też nowi bohaterowie. Nie będzie ich za dużo.W tajemnicy napomknę, że to opowiadanie chciałabym zadedykować osobie, która – o zgrozo – nie lubi potterowskiej serii. Ale wiecie co? Okazała mi się bliższą od kogokolwiek. Wiele w moim życiu zmieniła. Udowodniła, że jednak coś tam dobrego we mnie siedzi, że chyba czegoś jestem warta i przede wszystkim – polubiła mnie taką, jaką naprawdę jestem. Ze wszystkimi wadami i zaletami. Jestem wdzięczna za to, że przyszło mi ją poznać i nigdy nie oceniła mnie z góry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy